Şehrin kalbinde yenilenmiş tarihi bir binada yer alan Borancik Suites, Taksim Meydanı’na sadece 250 metre mesafededir. Tesis, yenilenmiş tarihi bir binada ses yalıtımlı odalarıyla hizmetinizdedir.

Borancik Suites’in otantik mobilyalar ile zevkli bir şekilde dekore edilmiş odaları Osmanlı mimarisine sahiptir. Odalarda düz ekran TV, klima ve elektrikli su ısıtıcısı vardır. Tüm odalar özel banyoludur. Ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Resepsiyon 7/24 hizmet vermektedir. Tesisin çevresinde çok sayıda restoran, kafe ve bar yer almaktadır. Personel rehberli şehir turları ve alışveriş gezileri düzenlemede konuklara yardımcı olabilir.

Şehrin diğer bölgelerine kolay ulaşım imkanı sağlayan Taksim Metro İstasyonu 250 metre mesafededir. Atatürk Havalimanı ise 20 km uzaklıktadır. Tarihi Galata Kulesi’ne yürüyerek 15 dakikada ulaşmak mümkündür.

Bu tesis ayrıca İstanbul’daki en iyi puan alan konumlardan birinde bulunuyor! Bu bölgedeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar burasının konumunu daha çok beğeniyor.

Bu tesis ayrıca İstanbul’daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

Borancik Suites tesis etrafında yemek yemesi kolay – tesis civarında yemek yiyebileceğiniz birçok mekan var.

borancik